Wandelgids
Heerlijk wandelweer vanmorgen. Club gezellige dames dus dat werd weer een toffe wandeling. Het is fijn om wandelgids te mogen zijn in zo’n mooie en afwisselende omgeving als Amerongen.
Stukje oude dorp, kasteel, bovenpolder en bos. En natuurlijk nam ik de moestuin van Amerongen even mee. Deze wordt met het jaar mooier, complimenten.
Oja en we klommen natuurlijk het uitkijkpunt op. Dat dit toch allemaal ook Nederland is zei één van de dames met een blij gezicht. Ja Nederland is zo mooi!
Leuke sfeer in en om de Proloog vandaag…Zo’n lekker zomers sfeertje. En als je mensen dan zo ziet genieten dan denkt de boerin: Yez daar doen we het voor!
Fijn die mooie reakties, daar ga je van glimmen
prachtig veld bloemen Es, dat is een feest voor het oog,
super,
genieten met z’n allen hé
❤
Pretty nice post. I just stumbled upon your weblog and wished to say that I’ve really loved browsing your blog posts.
After all I will be subscribing on your feed and I am
hoping you write again very soon!
I pay a visit everyday some web sites and sites to read articles, except
this webpage gives feature based posts.